Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-04-2013

Porady dla dziennikarzy:

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy proponowanej współpracy z przedstawicielami mediów lokalnych i inicjatywy prowadzące do szerszego nagłaśniania przekazywanych przez nas informacji, wynika to z naszej misji podnoszenia świadomości społecznej mieszkańców regionu i promowania miasta.

Krótkie informacje prasowe publikowane na stronach MPI są w naszym zamierzeniu inspiracją dla lokalnych dziennikarzy, zachętą do pracy nad tematem. Z kolei obszerne materiały promocyjne i informacyjne zamieszczane na stronach MPI mogą stanowić oparcie koncepcyjne i źródło wiedzy o regionie.

Materiały publikowane na portalu są w części opracowane przez redakcję – pracowników Łużyckiego Centrum Rozwoju, w części zaś pochodzą od innych autorów. Ze względu na szacunek dla ich pracy, chcielibyśmy uniknąć prezentowania naszych materiałów informacyjnych i promocyjnych, w tym materiałów wizualnych, bez podania źródła.

Techniczne i formalno-prawne aspekty współpracy mediów z redakcją MPI w Lubaniu porządkuje dostępny poniżej Regulamin Miejskiego Portalu Internetowego.

Upowszechnienie krótkiej informacji prasowej oraz wykorzystanie za podaniem źródła nie narusza regulaminu korzystania z MPI.

Chętnie wyjaśnimy wszelkie, ewentualnie pojawiające się wątpliwości a także pomożemy w poszerzaniu informacji, prosimy o mailowy kontakt z redakcją portalu, adres: promocja@luban.pl

 

W załączeniu:

  • Zarządzenie Nr 5/2013 Dyrektora Łużyckiego Centrum Rozwoju z dnia 03.04.2013 r. w sprawie zatwierdzenia regulaminu korzystania z oficjalnej strony miasta Lubań www.luban.pl
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...