Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

08-04-2024

Spacerek i spotkanie wozu strażackiego

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy wyruszyć na spacerek z dziećmi, gdzie spotkaliśmy po drodze panów ze straży pożarnej. Panowie z chęcią zaprezentowali maluszkom swój wóz strażacki wraz z wyposażeniem przeciw pożarowym. Dzieci mogły usiąść i podziwiać jak jest w kabinie. Maluszki były bardzo zachwycone.

08-04-2024

Dzień marchewki

Dzień marchewki obchodzony jest 4 kwietnia. Dziś w naszej grupie odbyło się Marchewkowe Święto, które miało na celu zachęcić dzieci do chrupania tego zdrowego warzywa i częstego spożywania w najróżniejszych postaciach.

08-04-2024

Kogut

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych pociech. Wytworem tego były koguty wykonane przez dzieci. Praca sprawiła wiele radości i można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

01-04-2024

Szukamy prezentów od Zajączka

W piątek nadszedł wyjątkowy dzień, dzieci ze starszego żłobka udały się po śladach zająca na plac przedszkolny gdzie czekała na nich niespodzianka. Zajączek pochował prezenty dzieciom pod drzewami i dzieci chętnie wyruszyły na poszukiwanie ukrytych niespodzianek. Takie poszukiwanie sprawiło niesamowitą frajdę dzieciom. Cieszymy się , że Zajączek o nas pamiętał.

01-04-2024

Pranie

Zabawa muzyczna z interpretacją ruchową piosenki pt. ,, Praczki ‘’. Zabawa z klamerkami to ćwiczenia, które pobudzają wyobraźnię, usprawniają i wzmacniają chwyt pęsetkowy oraz wpływają na koordynację wzrokowo – ruchową.

01-04-2024

Klepiemy do rytmu

My klepiemy do rytmu rękami, ty też poklep z nami. Bardzo miłe jest takie klepanko, drogi kolego i koleżanko… Dzieci na zajęciach klepały na folii rękoma do rytmu piosenki. Jest to forma działań plastycznych, oraz doskonałe ćwiczenie motoryki małej, koordynacji wzrokowo – ruchowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...