Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

E-aktywni mieszkańcy

Aktualności:

15-05-2020

Podsumowanie projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Miejskiej Lubań”

Miastu Lubań udało się zrealizować szkolenia w stu procentach. Gratulacje dla uczestników, a było ich całkiem sporo, bo aż 151. Nabyli kompetencje cyfrowe i tym samym przyczynili się do doposażenia szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy.

08-04-2020

Szkolenia na finiszu

Mieszkańcy Lubania, pracownicy instytucji, rodzice, seniorzy – łącznie 139 przeszkolonych osób w ramach projektu dofinansowanego przez Unię Europejską.

10-03-2020

Nie taki Internet straszny jak go malują

W Lubaniu promowana jest obywatelska aktywność w sieci oraz umiejętność korzystania z TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnych). Miasto realizuje projekt zachęcający do przełamywania barier oraz świadomego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

21-02-2020

Cyfryzujemy lubanian!

Ruszyły szkolenia w ramach projektu E-aktywni. Zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz doposażenie szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy to główne cele projektu realizowanego przez Miasto Lubań wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

06-02-2020

E-aktywni – nabór na bezpłatne szkolenia

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe dla mieszkańców miasta Lubań oraz powiatu lubańskiego w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Miejskiej Lubań”.

29-10-2019

Projekt „E-aktywni mieszkańcy Gminy Miejskiej Lubań”

Rozpoczynamy nabór na szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe mieszkańców Lubania. Szkolenia będą realizowane w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu oraz Ośrodku Wsparcia Dziennego.

16-09-2019

E-aktywni mieszkańcy Gminy Lubań

Gmina Miejska Lubań złożyła wniosek na realizację projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Lubań”. Dzięki projektowi mieszkańcy naszego miasta będą mieli szansę na zdobycie umiejętności, które ułatwią funkcjonowanie w cyfrowej rzeczywistości, w tym umiejętności korzystania z usług e-administracji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...