Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

27-03-2013

Konkurs plastyczny "Pomagamy leśnym zwierzętom przetrwać zimę" rozstrzygnięty!

Dnia 25. 03. 2013 r. gościliśmy w przedszkolu Przewodniczącego Koła Łowieckiego
„GWIZD” w Leśnej, pana Kazimierza Kucharskiego. Celem wizyty było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pomagamy leśnym zwierzętom przetrwać zimę”.

27-03-2013

Warsztaty w SP4

Zapachy, kolory, smaki królowały 25 marca w naszej szkole podczas Warsztatów Wielkanocnych zorganizowanych przez panie: Beatę Baczyńską – Smyczek, Elwirę Wojtusik i Justynę Wickiel. Trudno opisać wszystko, co działo się tego popołudnia, ale jedno jest pewne – wszystkie zmysły pracowały na pełnych obrotach.

27-03-2013

Wystawa w SP4

Czy jesteśmy gotowi do świętowania Wielkanocy? W Szkole Podstawowej nr 4 im.Kawalerów Orderu Uśmiechu śmiało możemy odpowiedzieć na to pytanie głośnym "TAK!".

26-03-2013

„Dzień zaprosin Wiosny”

Aby definitywnie rozstać się z uprzykrzoną zimą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II zorganizowali 21 marca ,,Dzień zaprosin Wiosny”.

25-03-2013

"Góra grosza"

Na przełomie grudnia i stycznia tego roku po raz kolejny przeprowadziliśmy akcję "Góra grosza" wspomagającą rodzinne domy dziecka. Zbiórka grosików cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, dzieci i pracowników przedszkola.Okazało się, że co roku zbieramy więcej.Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji bardzo dziękujemy. Zebrana kwota została przekazana Fundacji "Nasz Dom". Jako potwierdzenie wzięcia udziału w tak szlachetnej akcji - jest dyplom, który otrzymaliśmy .

25-03-2013

"Naplotkowała sosna, że już się zbliża wiosna...."

Na przyjście nowej pory roku - Wiosny- przedszkolaki przygotowywały się przez kilka dni. Uczyły się piosenek, wierszy, wykonywały opaski na głowę, ubierały Marzannę.

25-03-2013

Gimnazjaliści z 1 – szóstoklasistom czyli „Powtórka przed sprawdzianem – INACZEJ&

19 i 20 marca uczniowie Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu gościli w skromnych murach swojej szkoły uczniów klas VI z lubańskich i okolicznych szkół podstawowych.

25-03-2013

Forum Zawodowe

22 marca 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu odbyło się Forum Zawodowe pt. „Absolwent branży turystycznej wkracza na rynek pracy”.

24-03-2013

Hej, wiosenko miła, czyżbyś się zgubiła?

                                        Corocznym zwyczajem 21 marca dzieci z PM nr 5 w Lubaniu powitały wiosnę.

24-03-2013

CHOCHOŁ 2013

Marzec nieodłącznie kojarzy się z pierwszym dniem wiosny. Wszyscy z niecierpliwością go oczekują. Tak też było w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Lubaniu, gdzie od samego rana panowało wielkie poruszenie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...