Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

17-05-2013

Teatrzyk Pinokio w przedszkolu

9 maja przedszkolaków z PM nr3 odwiedził teatr ,,Pinokio” z Nowego Sącza. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem obejrzały przedstawienie, pt. „Kłamstwa Kozy". Aktorzy pokazali nam historię sieroty Paulinki, która poszukując pracy i miejsca dla siebie trafiła na podstępną Kozę wykorzystującą dobre serca ludzi i zwierząt. Dzięki tej historii dzieci dowiedziały się, że kłamstwo, oszustwo oraz żerowanie na cudzej dobroci nie popłaca.Prawda wcześniej lub później wychodzi na jaw, a miłość i dobroć potrafi czynić cuda.
 

13-05-2013

Święto Flagi w przedszkolu

30.o4.2013r. był dniem, kiedy obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

13-05-2013

Z wizytą u południowych sąsiadów

9 maja 2013 r. uczniowie szkoły Muzycznej I st. im.Oskara Kolberga w Lubaniu w dniu odwiedzili miejscowość Zacler w Czechach. Była to wizyta w zaprzyjaźnionej szkole artystycznej tej miejscowości.

10-05-2013

„Majowe uroczystości u Wyspiańskiego”

Jak każdego roku młodzież z gimnazjum Wyspiańskiego uczciła ważne wydarzenia z historii naszego kraju. 3 i 8 maja poczet sztandarowy uczestniczył w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja i uroczystości zakończenia II wojny światowej.

09-05-2013

WITAJ MAJOWA JUTRZENKO

W dniu 07.05.br. w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbyła się uroczystość związana z uchwaleniem KONSTYTUCJI 3 MAJA. Sześciolatki, nasi mali - wielcy patrioci przygotowali wraz ze swoimi paniami ładny i wzniosły oraz bogaty w treści program artystyczny.

07-05-2013

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DAF-Kenner

  16.04.2013 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „DAF-Kenner” organizowany przez Wydawnictwo Szkolne PWN.

06-05-2013

Zielony Dzień przedszkolu

W ramach realizacji programu „ Kubusiowi Przyjaciele Natury” zorganizowaliśmy w przedszkolu „ Zielony Dzień”. Tego dnia zarówno dzieci, jak i personel mieli za zadanie mieć na sobie lub przy sobie ,,coś” zielonego. Niektórzy wykazali się kreatywnością przygotowując sobie przebrania.

04-05-2013

Jak to miło wędrować z plecakiem...

W dniu 26.04.2013 r., jak co roku starszaki z grupy V i VI z PM 3 uczestniczyły w rajdzie „3 Dni – 3 Kraje – 3 Wędrówki”. Razem z nimi dzielnie maszerowali też rodzice. Trasa rajdu o długości 6 km przebiegała przez najciekawsze miejsca Lubania oraz najbliższe okolice, była ona atrakcyjna i dostosowana do możliwości uczestników.

29-04-2013

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Obchody święta naszej planety na stałe wpisane zostały w harmonogram projektów przedszkolnych. Tradycyjnie jest to tydzień działań proekologicznych, dzięki którym dzieci uczą się, jak też utrwalają swoją wiedzę o tym, jak dbać o środowisko i nie szkodzić Ziemi.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...