Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Lubię Lubań

Kalendarium

Miasto

15-05-2024

Już wkrótce droga rowerowa wzdłuż DK30

15 maja Burmistrz Miasta Lubań Grzegorz Wieczorek wziął udział w spotkaniu dotyczącym budowy drogi rowerowej wzdłuż DK30.

21-05-2024

Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD naprawi zniszczenia

W połowie maja odbyło się spotkanie dotyczące szkód, jakie na drogach, będących w zarządzie Burmistrza Miasta Lubań, spowodowało Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. podczas dojazdów do placów budowy.

16-05-2024

Do Lubania wróci stacja pomiaru jakości powietrza

Negatywny wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie jest faktem. Pyły zawieszone w powietrzu zwiększają prawdopodobieństwo zapadnięcia na choroby układu nerwowego, oddechowego i krwionośnego.

Oświata

17-05-2024

Zmodernizowana sala gimnastyczna SP1

W połowie maja zakończył się remont z termomodernizacją sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1.

17-05-2024

Stawiamy na profilaktykę

W lubańskich szkołach zostały zrealizowane profilaktyczne programy dla uczniów z zakresu uzależnień. Nie zabrakło również szkolenia dla nauczycieli, które dotyczyło wspierania wychowanków.

Kultura i sport

22-05-2024

3 nowe wystawy w muzeum i na wieży!

Zapraszamy na "WCIAŁOWSTĄPIENIE", "GRYF - ZAMEK NIEZNANY" i "SZKŁO URANOWE..."!

21-05-2024

Ucztowali i zwiedzali

Degustacja z ogromną porcją historycznych, artystycznych i oczywiście kulinarnych wrażeń odbyła się podczas Lubańskiej Nocy Muzeów i Historycznych Smaków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...