Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-05-2024

Zapraszamy do zwiedzania wystaw i smakowania historycznych potraw w Lubańską Noc Muzeów i Historycznych Smaków z nawigacją.

Jeśli jesteś spoza Lubania i chciał/abyś przygotować wcześniej trasę zwiedzania w Lubańską Noc Muzeów i Historycznych Smaków lub planujesz przyjazd rowerem i będzie Ci wygodniej podążać za nawigacją, skorzystaj z naszych mapek z QR kodami.
Pod każdym z nich zakodowany jest przystanek, do którego łatwo dotrzesz z Google Maps. Wystarczy otworzyć aplikację do skanowania QR kodów (poprzez np kliknięcie ikonki aparatu w wyszukiwarce google.com),  zeskanować interesujący nas rysunek z kwadracikami (QR kod) i podążać za strzałką, która doprowadzi nas do celu. Podobnie postępujemy z dużym QR kodem, prowadzącym nas przez całą trasę zwiedzania. Jako punkt początkowy zakodowaliśmy przystanek przy Straży Granicznej, jednak przeciągajac dowolny przystanek jako pierwszy w kolejności, możesz łatwo zmienić punkt startu. W razie pytań, pracownicy muzeum chętnie służą pomocą.
Zatem gotowi? :)
*cała trasa zajmuje orientacyjnie 43 min piechotą, nie wliczając czasu zwiedzania
** wydrukowane mapki będą dostępne również w punktach na trasie zwiedzania
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...