Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
13-05-2024

Wybierz się na rejs statkiem EMS Berzdorf i wesprzyj Zoo Görlitz Zgorzelec

Foto: EMS-Berzdorf

W piątek 17 maja statek EMS Berzdorf zaprasza na wyjątkowy całodniowy rejs charytatywny na rzecz Zoo Görlitz. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie zoo.

To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym - podziwiać piękno okolicy podczas rejsu statkiem i jednocześnie wesprzeć ulubione regionalne zoo.

"Cieszymy się ze współpracy z EMS Berzdorf i organizacji tych rejsów charytatywnych" - mówi dr Sven Hammer, dyrektor Zoo Görlitz. "Chcielibyśmy również podziękować wszystkim pasażerom, którzy popłyną z nami 17 maja. W ramach podziękowania nasze alpaki powitają gości wsiadających na statek o godzinie 11:30."

Data: 17.05.2024 Czas: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30, 16:00
Miejsce spotkania: przystań w porcie Hagenwerder, Hafenstr. 100, 02827 Görlitz/Niemcy 
Bilety: boatsfriends-shop.travelmanager.de
Zabierz rodzinę i przyjaciół na wycieczkę po jeziorze nowoczesną łodzią elektryczną EMS Berzdorf.

Po rejsie łodzią na odwiedziny poleca się Zoo Görlitz, gdzie można spotkać alpaki oraz ich zwierzęcych sąsiadów na wyciągnięcie ręki. W tym celu na statku można otrzymać bezpłatny bilet dla dziecka.
Do ZOObaczenia!

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...