Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-05-2024
Zapraszamy serdecznie na niezwykłą wystawę artystki Zuzanny Kalisz, która odbędzie się już 11 maja 2024 roku o godzinie 18:00 w Lubańskiej niezależnej galerii "Przestrzeń". Podczas tej wyjątkowej ekspozycji będzie można podziwiać dzieła zatytułowane "TWARZE EMOCJI: EKSPRESJA W MALARSTWIE I RZEŹBIE".
 
To debiutancka wystawa młodej utalentowanej artystki Zuzanny Kalisz, absolwentki Liceum Plastycznego w Bielsku-Białej oraz studentki Rzeźby na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jej prace skupiają się głównie na portretach, które cechuje wyrazista ekspresja oraz głębokie oddanie ludzkich emocji. Każdy portret to unikalne dzieło, różnorodne w kolorystyce, jednak łączy je precyzyjne wykonanie oraz intensywny ładunek emocjonalny. Artystka eksperymentuje z różnymi technikami, w tym akrylem, olejem, akwarelami, pastelami olejnymi, tworząc fascynujące i zróżnicowane efekty wizualne.
Wystawa będzie również zawierać studia rysunkowe, gdzie Zuzanna bada różnorodne formy ekspresji, wykorzystując rysunek jako medium artystyczne.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki oraz osoby, które chcą poznać nowe artystyczne spojrzenie na świat emocji. To jedyna okazja, aby osobiście poznać Zuzannę, która przyjeżdża do Lubania aż z Gdańska, by wprowadzić nas osobiście do swojego świata.
 
Zuzanna Kalisz
TWARZE EMOCJI: EKSPRESJA W MALARSTWIE I RZEŹBIE
“Przestrzeń” Galeria sztuki, atelier
Lubań, ul.Zgorzelecka 18
11.05.2024 godz 18:00
 
Wstęp wolny!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...