Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-03-2024

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta i inne atrakcje od 29 marca do 1 kwietnia 2024.

Foto: www.zoo-goerlitz.de

Wielkanoc w Zoo Görlitz to wyjątkowe święto pełne przygód ze zwierzętami i zabawy. "Święta Wielkiej Nocy są okazją do spędzania czasu z rodziną, dlatego jest nam niezmiernie miło, iż nasz Wielkanocny program, na który składają się: codzienne poszukiwanie Wielkanocnych Jaj (10:00 i 15:00), wyścig taczek z obornikiem dla każdego oraz bliski kontakt z młodymi zwierzętami, oferuje atrakcje dla całej rodziny." mówi dr Sven Hammer, dyrektor Zoo Görlitz. "Dla żądnych wiedzy, przewidziano prezentacje zwierząt o godz. 11:30, 14:30 i 16:00, podczas których można będzie dowiedzieć się ciekawostek ze świata zwierzęcych mieszkańców zoo.”

Wielką popularnością podczas imprez w zoo, od lat, cieszy się Koło Fortuny na Rzecz Ochrony Gatunków, dzięki któremu ochrona gatunków to także świetna zabawa, dlatego w tych dniach nie może go zabraknąć!

Dodatkową atrakcją w te święta, od 29 marca do 1 kwietnia 2024 r. jest Wielkanocny Rajd po parku dla każdego. Rajd polega na znalezieniu i policzeniu różnych sylwetek pisanek, zajączków i piskląt, rozmieszczonych na terenie zoo. Osoby, które odnajdą wszystkie sylwetki i dokładnie je policzą mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody! „Załoga zoo życzy wszystkim Wspaniałych, Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy! I do ZOObaczenia!", kontynuuje dr Hammer. Zoo zastrzega sobie prawo do zmiany programu z powodu złej pogody.

Program Wielkanocnego Festynu, szczegółowe informacje, a także bilety online na www.zoo-goerlitz.de .

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...