Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-05-2023

W dniu swojego święta dzieci mogą "przeistoczyć się w zwierzęta"

Foto: www.zoo-goerlitz.de

W Dniu Dziecka w Zoo Görlitz obowiązuje hasło "zostań zwierzakiem!". 1 czerwca od godz. 15:00 do 17:00   maskotka pandy czerwonej będzie witać dzieci przybywające do zoo, no i zabawa ze zwierzętami jest jak zawsze gwarantowana. Na stoisku do malowania twarzy dla dzieci, pędzle wyczarują na ich twarzach pandy, papugi oraz inne zwierzęta. Nieco bardziej skomplikowane będą papugowe rebusy. Dla dzieci, które okażą się tak sprytne i zręczne jak papuga, przewidziano niespodzianki. Mali artyści mogą dać upust swojej artystycznej fantazji, tworząc zwierzęce mandale.

W każdym zakątku Naszego Zoo gry i zabawy przyrodnicze także zapraszają do tego, aby poczuć się jak zwierzę. Wspinaj się jak koziorożec alpejski na ścieżce wspinaczkowej, skacz jak kangur na kangurowym placu zabaw lub stąpaj jak wydra na ścieżce „bosą stopą”. Sporo radości dostarczą obserwacje zwierzęcych dzieci podczas odkrywania otaczającego je świata: młode kozy leśne i owce pomorskie przekomarzające się między sobą, młode kangury wyglądające z zaciekawieniem z torby mamy i pisklęta, które ucieszą się z podania im startej marchewki. 

 

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...