Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-05-2023

Celem projektu jest zmniejszenie liczby zachorowań na choroby odkleszczowe u osób narażonych na pokłucie przez kleszcza z terenu województwa dolnośląskiego, w tym z powiatu lubańskiego.

Formy wsparcia

  • kampania informacyjno-edukacyjna podnosząca świadomość społeczną na temat chorób odkleszczowych;
  • profilaktyczne szczepienia przeciwko Kleszczowemu Zapaleniu Mózgu (KZM) poprzedzone konsultacjami lekarskimi, pozwalającymi ocenić czy stan zdrowia pozwala na zaszczepienie

Jak zapisać się na BEZPŁATNE szczepienie?
1. Wypełnij ankietę rekrutacyjną w formie papierowej lub zarejestruj się na stronie internetowej projektu www.walczzkleszczem.pl i wypełnij ankietę online (zakładka „Materiały edukacyjne”).
2. Obejrzyj wykład informacyjny na temat chorób odkleszczowych prowadzony przez dr Marcina Czarneckiego, który również znajduje się na naszej stronie (zakładka „Materiały edukacyjne”).
3. Dostarcz zaświadczenie potwierdzające zatrudnienie do naszego biura - osobiście lub drogą pocztową.
4. Poczekaj na informacje dotyczące szczepienia - telefonicznie podamy Ci datę, godzinę i adres lokalnej przychodni, w której odbędzie się szczepienie.
5. Będziemy Cię informować o dacie każdej kolejnej dawki szczepionki.                                                    

Ze szczepienia może skorzystać każdy zatrudniony mieszkaniec powiatu kłodzkiego, kamiennogórskiego, wołowskiego, lubańskiego, jeleniogórskiego i wałbrzyskiego w wieku 18-64 lata.

Rejestracja na szczepienie
Strona internetowa: www.walczzkleszczem.pl

Biuro projektu:
Stowarzyszenie „Tworzymy”

tel. +48 789 384 526

ul. Kolejowa 6 57-540 Lądek-Zdrój,

e-mail: biuro@walczzkleszczem.pl

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...