Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-04-2023

Dnia 27.04.2023r. dzieci z grupy V z PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu gościły w pięknej, nowoczesnej, przyjaznej dla pacjentów dużych i małych przychodni lekarskiej MEDICAL w Lubaniu.

Przedszkolaki zostały powitane przez pracowników medycznych przebranych za kolorowe klauny. Dzięki przyjaznej atmosferze dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem gabinetu zabiegowego. Celem wizyty było oswojenie i przełamanie lęku przed pobraniem krwi, oraz innych zabiegów wykonywanych w tym gabinecie. Oprócz tego dzieci miały okazję zapoznać się pracą optomedysty. Chętne dzieci  skorzystały z możliwości oglądnięcia  gabinetu wyposażonego w sprzęt i narzędzia optomedysty. Dzieci z PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu serdecznie dziękują za zaproszenie panu prezesowi oraz wspaniałemu personelow, który stanął na wysokości zadania, aby przedszkolaki czuły się swobodnie i bezpiecznie. Dziękujemy za miłą atmosferę. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...