Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
05-05-2014

W miniony weekend w Pardubicach odbył się wielomecz pływacki juniorów młodszych z udziałem reprezentacji Polski Słowacji, Węgier i Czech. Znakomicie w tych zawodach zaprezentował się lubanianin Rafał Kusto, który zdobył dwa złote medale.

W sobotę wygrał zdecydowanie ulubiony dystans 200 metrów stylem klasycznym (02.22,26), a w niedzielę drugi medal z najcenniejszego kruszcu wywalczył w sztafecie 4x100m stylem zmiennym (03.54,78) .Bezpośrednio z Pardubic nasz najlepszy Polski żabkarz w kategorii 15-latków wyjechał do Drzonkowa gdzie od poniedziałku (28.04) w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji przebywają z trenerem Adamem Musiałem na blisko 2 tygodniowym zgrupowaniu kadry Dolnego Śląska zawodnicy lubańskiej Orki.

A przed nami w tym tygodniu kolejne wielkie emocje w pięknej szczecińskiej Floating Arena 10-11 maja odbędą się zawody z cyklu Grand Prix Pucharu Polski.