Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
17-01-2013

Miesiąc styczeń, to miesiąc sprzyjający realizacji treści programowych z zakresu stwarzania sytuacji rozwijających nieskrepowaną ekspresję ruchową dziecka oraz doskonalenia płynności ruchów w przestrzeni.

Właśnie dlatego, dzieci z najmłodszych grup korzystając ze sprzyjającej aury bawiły się na śniegu. Najbardziej podobały Im się zjazdy z górki na "jabłkach", biegi po śladach,  jak również sypanie puszystym śniegiem. Zmęczone, ale zadowolone z chęcią zjadły obiad oraz odpoczywały. Korzystając ze sprzyjającej aury starszaki również postanowiły wybrać się na świeże powietrze. Zabawa ze śniegiem jest bardzo przyjemna i sprawia dzieciom dużo radości. Na początek dzieci zamieniły się w tropicieli i szukały śladów pozostawionych na śniegu. Następnie panie zorganizowały zawody sportowe. Były slalomy, wyścigi sankami, rzucanie do celu itp. Największą frajdę sprawiło jednak dzieciom malowanie farbami po śniegu oraz wykonywanie orzełków. Oby tylko śnieg utrzymał się jak najdłużej, bo przecież za kilka dni zaczynają się ferie zimowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...