Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
25-07-2022

Ośrodek Wsparcia Dziennego zaprasza do udziału w konkursie osoby po ukończonym 60. roku życia, mieszkające na terenie miasta Lubań.

„Zamiłowanie do ogrodnictwa jest jak nasiono: raz wysiane nigdy nie przestanie rosnąć”

Gertrude Jekyll- brytyjska architekt ogrodów

Przedmiotem konkursu jest przesłanie fotografii najokazalszej rośliny balkonowej, domowej lub ogrodowej, jaką udało się wyhodować seniorom. Sezon ogrodowy w pełni, podczas ciepłych letnich dni rośliny, o które dbamy cały rok odwdzięczają się nam pięknym kwitnącym wyglądem. Konkurs jest okazją do pochwalenia się swoimi roślinnymi skarbami, a także podzieleniem się tajemnicami upraw tak wspaniałych okazów. Zapraszamy wszystkich pasjonatów roślin dużych i małych, zielonych i kolorowych, pachnących i owocujących do udziału w konkursie.

Zdjęcia konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową  należy dostarczyć do Ośrodka Wsparcia Dziennego na ul. Mickiewicza 7 w Lubaniu lub wysłać mailem na adres: utw@owdluban.pl do dnia 08.08.2022r.

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...