Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
02-12-2014

Osiem medali 3 złote 3 srebrne i 2 brązowe wywalczyła nasza 5 -osobowa reprezentacja lubańskiej Orki podczas VII Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar Burmistrza Gminy Rudna.

Dwu-krotnie na najwyższym stopniu podium stawała młodziutka 10-letnia Wiktoria Młodziński, trzy medale każdy z innego kruszcu zdobył Kacper Torba, dwa srebrne krążki wypływał Patryk Lewkowski i jeden brązowy medal przywiózł z Rudnej Dawid Juszczyk. Bardzo blisko o medal otarł się ostatni z startującej naszej ekipy Maciej Turkiewicz, który zajął czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej.